Jak przekazać 1% podatku na naszą fundację?

Formularz PIT zawiera rubrukę „Wniosek o przekazanie 1% podatku naleznego na rzecz organizacji pożytku publicznego Opp”,
w którą nalezy wpisać dane:

Pełna nazwa:
Koci Las
KRS: 0000595212

Nasza Fundacja została powołana do życia aktem notarialnym w grudniu 2015 roku, natomiast oficjalnie w KRS widnieje data wpisu, czyli styczeń 2016 roku. Tworzymy ją we dwie – mama z córką.

Zwierzętom pomagamy całe życie, ale postanowiłyśmy, że chcemy zrobić dla nich o wiele więcej, szczególnie jeśli chodzi o zmniejszenie ich bezdomności, a za tym idzie ich trudny los i choroby.

Zapobiegamy ich bezdomności sterylizując, a te, które wymagają leczenia to leczymy. Dla tych zwierzaków, które wykazują chęć przebywania z człowiekiem i potrzebują domu, szukamy tych kochających, jedynych domów. To jest najtrudniejsze, gdyż takie domy to marzenie i jest ich jak na lekarstwo. Nie poddajemy się, długo szukamy i jesteśmy bardzo wymagające w kwestii adopcji.

Wiemy również, że same nie udźwigniemy tej działalności, właśnie dlatego powstała nasza Fundacja, bo z pomocą naszych kochanych Darczyńców możemy więcej.

TO JUŻ NIE PASJA, TO MISJA.

RATUJ Z NAMI.

Wesprzyj Nas!

Istnieją rozmaite sposoby pomocy dla Fundacji, zajrzyj i przekonaj się jak możesz nam pomóc.

Adopcje

Nasi podopieczni szukają kochających i odpowiedzialnych domów.
Wejdź i zakochaj się w jednym z nich!

Weprzyj nas online

Darowizna jest niezbędną i najszybszą pomocą dla potrzebujących zwierząt. Stały przelew ustawiony przez Darczyńcę jest dla nas pewnego rodzaju zabezpieczeniem, które zapewni nam codzienne funkcjonowanie naszej Fundacji. Większość z was ma wiele obowiązków życia codziennego i nie zawsze pamięta o dokonaniu przelewu, mimo szczerych chęci – tutaj Stały Przelew sprawdza się idealnie. Poniżej podajemy pełne dane rachunku bankowego, na który należy przesyłać darowizny:

Fundacja Psie Kocie Marzenia
Bank Zachodni WBK
37 1090 2590 0000 0001 3201 3421

Dla przelewów zagranicznych:
SWIFT: WBKPPLPP
IBAN: PL37109025900000000132013421

PayPal:
fundacja@kocilas.pl

Adopcja wirtualna

Marzysz o zwierzaku a nie możesz zaadoptować żadnego ??

Mamy dla Ciebie doskonałe rozwiązanie wspierające jednego z naszych podopiecznych – ADOPCJA WIRTUALNA.

Adopcja wirtualna polega na dokonywaniu wpłaty co miesiąc na konto Fundacji na rzecz wybranego przez Ciebie zwierzęcia, dzięki czemu współfinansujesz jego karmę  i/lub leczenie.

Miesięczny koszt adopcji to 40 zł. Możesz adoptować wirtualnie każdego zwierzaka, który przebywa pod naszymi skrzydłami. Po dokonaniu wpłaty na nasze konto, w dziale Adopcji Wirtualnych pojawi się informacja, że został on otoczony wirtualną opieką oraz Twoje imię (lub imię i nazwisko – wedle uznania). Pieniądze należy przelewać na nasze konto – w tytule wpłaty należy wpisać: „DAROWIZNA na Wirtualną Adopcję – imię danego zwierzaka (np. DAROWIZNA na Wirtualną Adopcję – Czako)”. Kiedy adoptowane wirtualnie przez Ciebie zwierzę znajdzie swój wymarzony dom, powiadomimy Cię o tym i zaproponujemy Ci adopcję innego pupila.

Jeśli jesteś zainteresowany taką adopcją napisz do nas wiadomość na adres: fundacja@kocilas.pl

KOTY DO ADOPCJI

Aktualności